30 kwietnia 2020 16:08 | Komunikaty

Ogłoszenie dotyczące powrotu dzieci do przedszkola

Szanowni Rodzice

W związku z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej, dotyczącej możliwości powrotu dzieci do przedszkola od dnia 6 maja 2020 r., kierujemy do Państwa zapytanie: Czy Państwa dziecko musi korzystać z opieki przedszkolnej, po ewentualnym wznowieniu działalności. Powyższe informacje należy przekazać wychowawcom grup, do dnia 2.05.2020r. do godz. 15:00. Rodzice, którzy nie będą korzystali w tym okresie z usług przedszkola, również są proszeni o przekazanie informacji wychowawcom.

Zgodnie z dyrektywami Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia obowiązków zawodowych z opieką nad dzieckiem w domu. Szczegółowe wytyczne dotyczące organizacji i warunków przebywania dzieci w przedszkolu zostały udostępnione dla Państwa w linku: https://dokumenty.men.gov.pl/Wytyczne_GIS_i_MZ.pdf?

Prosimy Państwa o przemyślane decyzje, mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie.