Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu

08 lutego 2021 16:34 | Aktualności

Wyniki konkursu plastycznego dla rodziców i dzieci „Mały Artysta”-zima w moim mieście

Na przełomie stycznia i lutego został zorganizowany rodzinny-zimowy konkurs plastyczny dotyczący przedstawienia piękna naszego miasta- Radom w porze zimowej.  Pogoda zimowa dopisała, zatem nie brakowało inspiracji na pracę plastyczne. Do organizatorów konkursu wpłynęło wiele pięknych, ciekawych i kreatywnych prac, nad którymi jury debatowało długo, nie mogąc zdecydować się kogo nagrodzić. Po trudnych obradach, jury wyłoniło zwycięzców i wyróżnienia. Zwycięscy otrzymują nagrody, które będzie można odebrać 11.02.21r. u nauczycielek grup. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sferze artystycznej.
Zwycięscy
Kategoria 3, 4- lata
I miejsce ex aequo: Nela G. gr. 4a i Zofia G. gr. 4Di
II miejsce ex aequo: Witold G. gr. 3b i Antoni N. gr. 4a
III miejsce: Aleksander R. gr.S1

Kategoria 5, 6-lat
I miejsce ex aequo: Adam G. gr. 5b i Jakub N.
II miejsce: Jan N. gr. 6a
III miejsce: Ryszard G. gr. 5b