Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu

23 grudnia 2020 18:48 | Aktualności

Wyniki konkursu "Bardzo sprytne rączki mam, więc zabawkę zrobię sam. Zabawka ze skrawka - ozdoby choinkowe"

Drodzy Rodzice i kochane Przedszkolaki! Mamy zaszczyt ogłosić wyniki rodzinnego konkursu plastycznego pt. "Bardzo sprytne rączki mam, więc zabawkę zrobię sam. Zabawka ze skrawka - ozdoby choinkowe". Na konkurs wpłynęło blisko 50 prac wykonanych przez dzieci z rodzicami, wszystkie prace zostały wnikliwie ocenione przez powołaną do tego komisję konkursową. Komisja obradowała długo, dyskutowała i próbowała wyłonić zwycięzców. Po dokonaniu wszystkich czynności komisja ogłosiła jednogłośny werdykt, który brzmiał: w związku z tym, że propozycja konkursowa spotkała się z tak dużym odzewem i wpłynęło rekordowo dużo prac, a poziom ich wykonania, pomysłowość, kreatywność, estetyka oraz zaangażowanie uczestników skłoniły komisję do tego, by przyznać nagrodę ex aequo dla wszystkich biorących udział w konkursie. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za podjęcie trudu wykonania pracy konkursowej i zachęcamy do kolejnych działań :) Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas podczas wykonywania ozdób dał Wam wiele radości i satysfakcji. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy prac, w holu głównym w budynku przedszkola. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!