Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu

23 grudnia 2020 18:48 | Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,MOJE WYMARZONE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA ”

Z przyjemnością informujemy, że MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY pt. „ ,,MOJE WYMARZONE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA ” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było kształtowanie aktywnej i twórczej postawy wobec sztuki oraz tradycji związanych z obrzędami okresu Świąt Bożego Narodzenia. Każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość. Podziękowania składamy również Nauczycielom - za przygotowanie dzieci i współpracę.

DECYZJA JURY: DZIECI 3-4 LETNIE :

I MIEJSCE :JOANNA M. (PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 8 W RADOMIU)

II MIEJSCE: SANDRA S. ( PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 9 W RADOMIU)

II MIEJSCE: LILA M. (PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 Z ODDZIAŁAMI SPECJALNYMI IM J. PORAZIŃSKIEJ W RADOMIU)

III MIEJSCE: ALEKSANDRA S.(PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 Z ODDZIAŁAMI SPECJALNYMI IM J. PORAZIŃSKIEJ W RADOMIU)

DZIECI 5-LETNIE:

I MIEJSCE: MARCELINA W. (PRZEDSZKOLE NR 1 PUBLICZNE W RADOMIU)

II MIEJSCE: AMELIA W. (PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 24 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANUSZ KORCZAKA W RADOMIU)

III MIEJSCE: HANNA M. (PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15 W RADOMIU) III MIEJSCE: OSKAR L. (PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 8 W RADOMIU)

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach. ORGANIZATORKI KONKURSU: Paulina Starnawska, Magdalena Lisak, Agata Gorzelak, Dorota Konofał, Beata Maj