16 września 2020 13:09 | Aktualności

Międzynarodowy Dzień Kropki w gr. 4Ci

15 (września) w grupie 4Ci obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Na zajęciach dzieci wysłuchały opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu: są w kropkach biedronki, są na kostce do gry , a nawet oczy to nasze kropki. Były zabawy ruchowe przy muzyce z kropką a na koniec, Przedszkolaki wykonały prace plastyczne z kropką w roli głównej.To był kolorowy i radosny dzień.

Międzynarodowy Dzień Kropki w gr. 4Ci