07 lutego 2020 13:50 | Aktualności

Realizacja projektu pt. „TAK BAWILI SIĘ NASI DZIADKOWIE”

W styczniu w naszym przedszkolu realizowaliśmy projekt pt. „TAK BAWILI SIĘ NASI DZIADKOWIE”- spotkanie pokoleń-wnukowie i dziadkowie. Podstawowym założeniem projektu było ukazanie dzieciom roli babci i dziadka w ich życiu oraz zapoznanie dzieci  z zabawami, z baśniami, anegdotami i wspomnieniami z czasów dzieciństwa ich dziadków. W trakcie projektu zorganizowaliśmy wystawę prac plastycznych naszych przedszkolaków pt. „Dzień Babci i Dziadka” w przedszkolu oraz w Domu Pomocy Społecznej „Nad Potokiem” w Radomiu. Przeprowadziliśmy także akcje charytatywną „Słodka paczka” – zbiórkę słodkich upominków dla Seniorów. Na koniec projektu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w poszczególnych grupach.

Realizacja projektu pt. „TAK BAWILI SIĘ NASI DZIADKOWIE”