| | | AAA
Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu
Witamy na stronie przedszkola.

Galeria

Pieczenie pierniczków w grupie 3C

Ilość zdjęć: 19

"W święta każde dziecko wie, jak pierniczki robi się. I ja też się na tym znam, palce lizać mówię Wam!" Przedszkolaki z 3C też się na tym doskonale znają: odmierzają, zagniatają, wałkują, wycinają i pięknie pierniczki dekorują.

pokaż więcej »

Ozdabianie pierniczków w grupie 4Di

Ilość zdjęć: 6

Zbliżają się najpiękniejsze święta w roku i z tej okazji zajęcia w dniu 16.12.2020r w grupie 4 Di były kolorowe i pachnące pierniczkami. Na stołach pojawił się kolorowy lukier, rysiki dekoracyjne oraz cukrowe ozdoby, które pomogły nam w samodzielnym dekorowaniu pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. Kiedy skończyliśmy dekorowanie, przyszedł czas na pyszną ucztę, gdzie mogliśmy zjeść przygotowane pierniczki.

pokaż więcej »

Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Kreatywny Przedszkolak- Kreatywne Dziecko” w grupie 4Ci

Ilość zdjęć: 15

„Wyplatane przeplatane ozdoby zimowo-świąteczne” w wykonaniu Grupy 4Ci w ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Kreatywny Przedszkolak- Kreatywne Dziecko”.

pokaż więcej »

Gratulujemy Matyldzie z grupy 6b

Ilość zdjęć: 2

Matylda M. z gr 6 b wzięła udział w II Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim pt "Fun with English". Matylda otrzymała dyplom i atrakcyjne nagrody. Gratulujemy.

pokaż więcej »

Mikołajki w szkole

Ilość zdjęć: 18

W dniu 07.12.20 r. dzieci z gr 5a, 5b, 6a, 6b i 6ci odwiedzili pomocnicy Mikołaja. Dzieci od samego rana nie mogły się doczekać prezentów i dlatego Święty Mikołaj zaraz po śniadaniu wysłał swoich pomocników Elfa i renifera Rudolfa :). Wszyscy bezbłędnie wykonali zdania, które przygotował Mikołaj, a następnie zabrali się za rozpakowywanie prezentów.

pokaż więcej »

Mikołaj w przedszkolu

Ilość zdjęć: 20

Tradycyjnie jak co roku w grudniu Przedszkolaków odwiedził Św. Mikołaj. Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane na czerwono, a na głowach miały mikołajkowe czapeczki. Kiedy nieoczekiwanie na korytarzu rozległ się dźwięk dzwoneczka Mikołaja, przedszkolaki z przejęciem usiadły cichutko w kole. Mikołaj został gorąco przywitany piosenką, po czym zaprosił dzieci do wspólnej zabawy. Miło spędzony czas uświetniły zdjęcia oraz prezenty wręczone dzieciom przez Mikołaja.

pokaż więcej »

Andrzejki w grupie S3

Ilość zdjęć: 7

Czary mary, wróżby i przepowiednie. W ostatnim dniu listopada dzieci z grupy S3 obchodziły Andrzejki. Wśród wielu aktywności były wspólne tańce, pieczenie ciasteczek z wróżbami i wiele innych tradycyjnych zabaw andrzejkowych.

pokaż więcej »

Realizacja projektu ,,Idź ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa" w grupie 5B

Ilość zdjęć: 10

Dzieci z grupy 5b w związku z realizacją projektu ,,Idź Ty lepiej koziołeczku szukać swego Pacanowa” wykonały słownik obrazkowy wyrazów, które można znaleźć w książce o Koziołku Matołku, a już są mało lub wcale nie używane; przeprowadziły rozmowę z panią Karoliną na temat jak wyglądało jej spotkanie z książką o Koziołku. Ponadto pani Karolina opowiedziała i pokazała swoje zdjęcia z pobytu w Europejskim Centrum Bajek oraz przeczytała jedną z przygód Koziołka Matołka. Następnie dzieci wykonały pod kierunkiem pani Karoliny samolot dla Koziołka Matołka.

pokaż więcej »

Realizacja projektu ,,Idź ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa" w grupie 6Ci

Ilość zdjęć: 12

Dzieci z grupy 6ci w listopadzie w ramach realizacji projektu ,,Idź ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa" wykonały piękny ilustrowany słownik wyrazów mało lub wcale nieużywanych w naszych czasach, dzięki temu poszerzyły swoje słownictwo oraz wysłuchały opowieści Pani Justyny o tym jak ona poznała Koziołka Matołka :-). Najwięcej radości sprawiło wykonanie zadania dodatkowego - samolotu dla Koziołka Matołka :-)

pokaż więcej »

Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w grupie 6Ci

Ilość zdjęć: 3

W dniu 03.12.2020r. dzieci z grupy 6ci obchodziły Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Poprzez obejrzenie filmu edukacyjnego oraz różne zabawy dzieci zostały wprowadzone w tematykę niepełnosprawności. Dzieci poznały trudności z jakimi na co dzień borykają się osoby niepełnosprawne i jak ważna jest ich akceptacja oraz jak mogą pomóc osobie niepełnosprawnej w różnych sytuacjach. Na koniec każde dziecko narysowało obrazek pt. : ,,Jak mogę pomóc osobie niepełnosprawnej".

pokaż więcej »