| | | AAA
Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu
Witamy na stronie przedszkola.

Galeria

"Dokarmiamy ptaki" grupa 6Ci

Ilość zdjęć: 15

Grupa 6ci w ramach zajęć popołudniowych przygotowała dla ptaków przysmaki, które razem z ziarenkami umieściły w karmniku. Zajęcia te sprawiły dzieciom dużo radości oraz pomogły w kształtowaniu u dzieci poczucia odpowiedzialności, obowiązkowości oraz wrażliwość na los zwierząt.

pokaż więcej »

Wyniki konkursu "Najciekawsza przygoda Koziołka Matołka"

Ilość zdjęć: 7

W styczniu dzieci z grup starszych brały udział w konkursie pt. ,,Najciekawsza przygoda Koziołka Matołka ". Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a nagrodzonym gratulujemy. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Lenka Jaworska z gr 5b zajęła I miejsce w konkursie plastycznym pt. ,,Najciekawsza przygoda Koziołka Matołka".

pokaż więcej »

Wyniki konkursu plastycznego dla rodziców i dzieci „Mały Artysta”-zima w moim mieście

Ilość zdjęć: 11

Na przełomie stycznia i lutego został zorganizowany rodzinny-zimowy konkurs plastyczny dotyczący przedstawienia piękna naszego miasta- Radom w porze zimowej. Pogoda zimowa dopisała, zatem nie brakowało inspiracji na pracę plastyczne. Do organizatorów konkursu wpłynęło wiele pięknych, ciekawych i kreatywnych prac, nad którymi jury debatowało długo, nie mogąc zdecydować się kogo nagrodzić. Po trudnych obradach, jury wyłoniło zwycięzców i wyróżnienia. Zwycięscy otrzymują nagrody, które będzie można odebrać 11.02.21r. u nauczycielek grup. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sferze artystycznej. Zwycięscy Kategoria 3, 4- lata" I miejsce ex aequo: Nela G. gr. 4a i Zofia G. gr. 4Di II miejsce ex aequo: Witold G. gr. 3b i Antoni N. gr. 4a III miejsce: Aleksander R. gr.S1 Kategoria 5, 6-lat I miejsce ex aequo: Adam G. gr. 5b i Jakub N. II miejsce: Jan N. gr. 6a III miejsce: Ryszard G. gr. 5b Wyróżnienia: Liliana M. gr. 4a Łucja K. gr. 3a

pokaż więcej »

Przebieg balu w przedszkolu

Ilość zdjęć: 32

Tak się bawiliśmy podczas wizyty w Krainie Śniegu.....

pokaż więcej »

Bal Karnawałowy

Ilość zdjęć: 11

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa. Dzieci z naszego przedszkola również miały okazję wspólnie zintegrować się na balu, gdzie do zabawy w Krainie Śniegu zaprosiła ich Pani Zima. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, policjantów, strażaków, Spider – mana i wiele innych postaci. Przedszkolaki wyśmienicie bawiły się w podczas balu przy dźwiękach zimowych hitów oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Zimowa Kraina i jej mieszkańcy na długą zagoszczą w pamięci całego przedszkola.

pokaż więcej »

"Ścieżka alchemika" w grupie s3

Ilość zdjęć: 15

W ramach realizacji założeń planu rocznego dzieci z grupy S3 systematycznie uczestniczą w zabawach badawczych pod hasłem ,,Ścieżka alchemika". Zajęcia te pozwalają dziecku za pomocą zmysłów doświadczać wielu ciekawych zjawisk, przysparzając tym samym wiele radości.🙂👍🧪🧫🔎🔮🧐

pokaż więcej »

„Urodzinki, urodzinki… wszyscy wtedy mamy piękne minki!”

Ilość zdjęć: 8

Przyjęcie urodzinowe zawsze budzi wielkie emocje u dzieci i tak dziś był u nas w przedszkolu. Jedna z dziewczynek gr. S1 Lenusia obchodziła dziś 6 urodzinki. Nie mogło zabraknąć pięknego, pysznego tortu, wspaniałych smakołyków i oczywiście pełnej kolorów dekoracji. Paleta kolorów i smaków wywołała u przedszkolaków piękny uśmiech i radość. Lenusia, niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa. Nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje urodzinki!!!

pokaż więcej »

Ogólnopolski konkurs plastyczny ,, Niepełnosprawność w oczach przedszkolaka " grupa 6Ci

Ilość zdjęć: 2

Miło jest nam poinformować że dziewczynki z grupy 6Ci wzięły udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym,, Niepełnosprawność w oczach przedszkolaka ", a Pola K. otrzymała wyróżnienie.

pokaż więcej »

Urodziny Olka w grupie S3

Ilość zdjęć: 5

We wtorek Olek świętował swoje szóste urodziny. Koledzy z grupy przygotowali dla solenizanta piękną laurkę, obrazki wykonane samodzielnie i z własnej inicjatywy przez Maję, Olka i Emila. Oczywiście wspólnie odśpiewaliśmy „STO LAT” i zjedliśmy pyszny tory. Dla Olusia od nas wszystkich życzenia zdrówka, uśmiechów, miłych kolegów do zabawy i spełnienia marzeń. 100 lat Olku!!!!

pokaż więcej »