| | | AAA
Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu
Witamy na stronie przedszkola.

Galeria

Dzień drzewa w grupie S3

Ilość zdjęć: 8

W październiku również obchodzony jest „Dzień drzewa.” Dzieci z grupy S3 w tym dniu wykonały prace plastyczne pt. „Jesienne drzewo”. Korzystając z pięknej pogody wraz z nauczycielem dzieci wybrały się na spacer w poszukiwaniu drzew tych dużych i małych, liściastych, iglastych….. Słuchały również bajki o drzewach i odpowiadały na zagadki. Ułatwieniem odpowiedzi były pokazywane przez nauczyciela obrazki.

pokaż więcej »

Dzień muzyki w grupie S3

Ilość zdjęć: 5

W miesiącu październiku obchodzony jest „Dzień Muzyki”. Właśnie dlatego dzieci z oddziału S3 we wtorek i czwartek miały możliwość poznać niektóre rodzaje muzyki, min. muzykę klasyczną (orkiestrę symfoniczną, instrumenty muzyczne), śpiewaną polską muzykę ludową („Lipka”, „Czerwone korale”, „W moim ogródeczku”) i tańce ludowe polskie (chodzony – polonez, krakowiak, oberek, kujawiak, trojak). Był również quiz „Jaka to melodia” – piosenki z bajek i zabawy ruchowe z wykorzystaniem piosenek na melodię znanych hitów muzyki rozrywkowej.

pokaż więcej »

Wiewiórki grupa 6B

Ilość zdjęć: 10

W dniu 7.10.2020r dzieci z gr 6b wykonały prace plastyczna "Wiewiórka" zapełniały kontury wiewiórki plasteliną min: rozcieranie plasteliny palcami, formowanie wałeczków. Celem pracy było: rozwijanie sprawności manualnej dzieci.

pokaż więcej »

"JESIENNE DRZEWO" grupy 6B

Ilość zdjęć: 11

W dniu 9.10.2020r dzieci z grupy 6B wykonały prace pt: "JESIENNE DRZEWO"- malowanie farbami plakatowymi na dużych kartonach drzewa w kolorach jesieni. Malowanie farbami sprawiło dzieciom wiele radości.

pokaż więcej »

„Jesienna gimnastyka w grupie S2”

Ilość zdjęć: 15

Ćwiczenia gimnastyczne umożliwiają przedszkolakom wszechstronny rozwój motoryczny. Zabawy ruchowe dostarczają możliwości do rozwoju czynności ruchowych, kształtują nawyk przyjmowania właściwej postawy ciała oraz wyrabiają harmonijność ruchów. Wspólna zabawa daje dzieciom mnóstwo radości i dumy szczególnie przy głośnym dopingu kolegów z grupy.

pokaż więcej »

Grupa 4a

Ilość zdjęć: 17

Grupa 4a realizuje Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Kreatywny Przedszkolak - Kreatywne Dziecko. W ramach projektu dzieci wykonały pierwsze zadanie ,,JESIENNĄ MAKIETĘ”.

pokaż więcej »