10 grudnia 2017 17:18 | Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu "Coś z niczego"

W naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs ekologiczno-plastyczny dla dzieci i ich rodzin pt. „Coś z niczego”. Celem konkursu było propagowanie idei troski o środowisko naturalne wśród dzieci w wieku przedszkolnym oraz wśród ich rodziców, rozbudzanie chęci dbania o środowisko poprzez wtórne wykorzystanie surowców oraz rozwijanie wyobraźni i twórczości plastycznej i technicznej u dzieci. Przez cały miesiąc dzieci przynosiły swoje dzieła - domki, auta, roboty, samoloty, zwierzątka, laki itp. Zaangażowanie przedszkolaków i ich rodziców w konkursie było bardzo duże. Powołana komisja miała problem z wyłonieniem laureatów. Wszystkie dzieci dostały dyplomy i upominki.  Wszystkim dzieciom i ich rodzicom dziękujemy za udział i gratulujemy pomysłowości.

Rozstrzygnięcie konkursu "Coś z niczego"