Przedszkole Publiczne nr 3 z oddziałami specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu

Grupa ogólnodostępne

22 grudnia 2017 08:53 | Aktualności

Jasełka w przedszkolu

W dniach od 14.12 -19.12.2017 roku nasze przedszkolaki postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną  i wszystkich wprowadzić  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia.

Przeczytano: 134 razy. Wydrukuj |Do góry

Jasełka w przedszkolu