Grupa specjalne

25 czerwca 2017 19:39 | Aktualności

Festyn Rodzinny

Ten dzień był wyjątkowy gdyż na naszym festynie i uroczystym zakończeniu roku przedszkolnego zagościło wielu gości. Dzieci z grup specjalnych wraz z dziećmi z grup masowych razem przygotowały część artystyczną w której każde dziecko miało swoją rolę. Należy podkreślić, że każdy przedszkolak zaprezentował swoje możliwości. Po wielkim wysiłku przyszedł czas na zabawę i inne atrakcje jakie czekały na festynie m. in. Park Rozrywki, malowanie twarzy, pokazy strażaków i wiele jeszcze innych niespodzianek. Jeśli ktoś chciał sobie umilić ten dzień jeszcze bardziej to mógł skosztować waty cukrowej czy też pysznych ciast upieczonych przez rodziców naszych przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy przybyli do nas i zapraszamy za rok!

Przeczytano: 208 razy. Wydrukuj |Do góry

Festyn Rodzinny