Grupa specjalne

11 maja 2017 10:21 | Aktualności

Wystawa prac plastycznych pt. ''Przebudzenie wiosny"

8 maja 2017 r. w Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych pt. ''Przebudzenie wiosny". Inauguracja wystawy była jednocześnie spotkaniem integracyjnym, w którym udział wzięły dzieci z oddziałów specjalnych Publicznego Przedszkola nr 3, dzieci z klas młodszych z PSP nr 34, wychowankowie SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu, a także  rodzice i wychowawcy. Prace plastyczne wykonane zostały przez wychowanków SOSW różnymi technikami, a temat wystawy stał się także motywem przewodnim całego spotkania. Przybyli goście wzięli udział w zabawach zawierających elementy metody Porannego Kręgu, a więc doświadczali wiosny wszystkimi zmysłami: węchem, smakiem, dotykiem oraz słuchem. Całej imprezie towarzyszyła radosna, ciepła i wiosenna atmosfera, a na koniec była słodka niespodzianka.

Przeczytano: 159 razy. Wydrukuj |Do góry

Wystawa prac plastycznych pt. 'Przebudzenie wiosny"