Przedszkole Publiczne nr 3 z oddziałami specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu

Grupa specjalne

16 czerwca 2015 08:59 | Aktualności

V Festyn Rodzinny- UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU

Ten dzień był wyjątkowy gdyż na naszym festynie i uroczystym zakończeniu roku przedszkolnego zagościło wielu gości w tym również kolorowe „zabawki”.  Dzieci z grup specjalnych wraz z dziećmi z grupy masowej razem przygotowały część artystyczną w której każde dziecko miało swoją rolę - rolę zabawki. Zabawki grały, śpiewały,tańczyły. Należy podkreślić, że każdy przedszkolak zaprezentował swoje możliwości. Po wielkim wysiłku przyszedł czas na zabawę i inne atrakcje jakie czekały na festynie m. in. Park Rozrywki, malowanie twarzy, pokazy strażaków i wiele jeszcze innych niespodzianek. Jeśli ktoś chciał sobie umilić ten dzień jeszcze bardziej to mógł skosztować waty cukrowej czy też pysznych ciast upieczonych przez rodziców naszych przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy przybyli do nas i zapraszamy za rok!

Przeczytano: 1238 razy. Wydrukuj |Do góry