Przedszkole Publiczne nr 3 z oddziałami specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu

Grupa specjalne

24 maja 2015 12:12 | Aktualności

XII Radomskie Dni Godności

Jak co roku nie mogło nas oczywiście  zabraknąć tego dnia. XII Radomskie Dni Godności to święto integracji z osobami niepełnosprawnymi. Dzieci z grup specjalnych wraz z przedszkolakami z oddziałów masowych  przemaszerowały w korowodzie prowadzonym prze Radomską Orkiestrę Wojskową. Płynnym krokiem i z wielką radością dotarliśmy na plac Corazziego. Tam mogliśmy usłyszeć jak pięknie gra i reprezentuje się  nasza orkiestra wojskowa, którą choć przez chwilę poprowadził nasz przedszkolak Janek. Nie zabrakło również zabaw i konkursów integracyjnych. Należy podkreślić, że w tym roku zostały zaprezentowane prace plastyczne naszych małych artystów. Każdy gość tego święta mógł podziwiać wytwory naszych dzieci.  Cieszymy się, że mogliśmy być w tym dniu razem z Wami.

Przeczytano: 1210 razy. Wydrukuj |Do góry